فیروز کریمی: نیم فصل دوم بازی‌های بهتری انجام می‌دهیم

سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال تهران پس از شکست ۱ بر صفر این تیم برابر پاس همدان در کنفرانس خبری گفت:‌ برای موفقیت در لیگ برتر نیاز به زمان داریم و به هواداران نیز حق می‌دهم که از شکست امروز ناراحت باشند.


به گزارش ایسنا، فیروز کریمی که در جمع خبرنگاران سخن می‌گفت، اظهار کرد: ‌بازی دلچسبی نبود، می‌توانستیم بهتر بازی کنیم، برای رسیدن به دروازه پاس علاوه بر بدشانسی مشکلاتی نیز داشتیم. نقاط ضعف خط دفاعی حریف را می‌شناختیم اما نتوانستیم مقابله دفاع فشرده آن‌ها موفق باشیم.


وی گفت: پاس تاکتیک دفاعی خوبی را پیاده کرد، آنها به دنبال حفظ نتیجه بودند و در نهایت به آن رسیدند.


کریمی گفت:‌ فوتبال قابل قبولی را انجام دادیم، موقعیت‌های زیادی داشتیم ولی در نهایت بازنده شدیم.


وی با بیان اینکه به دنبال بهانه جویی نیستم اظهار کرد:‌ مربی باید پس از ناکامی‌ها جوابگو باشد، من نیز علی‌رغم باخت به میان خبرنگاران آمدم تا پاسخ‌گوی آن‌ها باشم. معتقدم برای موفقیت باید ۲۵ جلسه تمرین داشته باشیم، قطعا پس از ۵ بازی می‌توانیم به وحدت تاکتیک دست پیدا کنیم.


وی گفت:‌ آینده استقلال بسیار روشن است و آمادگی بازیکنان آن نوید روزهای خوبی را می‌دهد.


کریمی در مورد پیروز قربانی نیز گفت:‌ عدم حضورش دربازی امروز فنی بود و نه حاشیه‌ای. او به خاطر مصاحبه‌اش امروز محروم نبود، هر چند که اگر بازیکنی برخلاف مصالح تیم اظهار نظر کند در حد تنبیه یا شدیدتر از آن برخورد خواهم کرد.


سرمربی استقلال تهران خاطر نشان کرد: در نیم فصل دوم بازی‌هایی به مراتب بهتری انجام خواهیم داد، شانس اندکی برای قهرمانی داریم تلاش خود را برای رسیدن به آن به کار خواهیم گرفت.


وی در مورد عدم حضور حجازی بر روی نیمکت گفت: ناصر حجازی شرایط نشستن روی نیمکت را داشت اما خودش تصمیم گرفت که روی نیمکت نباشد. وی مدیر فنی استقلال است و مورد تایید ما است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۰۹ آذر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.