فیل هاى مست سه هندى را کشتند

 حمله فیلهاى مست در دهکده اى در هند به مرگ سه نفر منجر شد.

به گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از خبرگزارى “فرانسه” ، در پى حمله گله اى از فیل هاى مست به دهکده اى در آسام هند سه نفر از جمله یک پسر چهار ساله کشته و تعدادى مجروح شدند.


براساس این گزارش، فیل هاى گرسنه براى یافتن غذا به دهکده هاى هند حمله ور مى شوند و خسارات و تلفات زیادى به بارمى اورند.جالب است بدانید آنها به نوعى آب جو یا ماده اولیه اى که از آن آب جو درست مى کنند علاقه دارند و با خوردن آن مست شده و هیجاناتشان بیشتر مى شود.به این ترتیب در حالت مستى نسبت به عکس هاى العمل هاى مردم منطقه خشمگین شده و به آنها حمله مى کنند.گفتنى است، طى پنج ساله گذشته ۳۳۹ هندى از ساکنان آسام براثر حمله فیل ها کشته شدند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۲۹ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.