قاتل جسد همسرش از انگلیس به فرانسه برد!

یک پیرمرد ۶۳ ساله انگلیسى پس از کشتن همسر ۵۹ ساله اش جسد او را تا فرانسه حمل کرد.

به گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از روزنامه “میرور ” ، یک پیرمرد ۶۳ ساله انگلیسى به نام “درک سیمونز” چندى پیش بعد از به قتل رساندن “کریستین” همسر ۵۹ ساله اش ، براى رهایى از شر وى جسد او را تا فرانسه حمل کرد.براساس این گزارش ، “سیمونز” که یک مهندس است ، روز حادثه همسرش را بنابه دلایل نامعلومى به قتل رساند و سپس براى سرپوش گذاردن بر روى این موضوع ، جسد او را براى مخفى کردن تا فرانسه به دنبال کشید.برپایه این گزارش، متهم پس از ارتکاب قتل جسد را داخل صندوق عقب اتومبیلش قرار داد و عازم فرانسه بود که در بین راه از کرده خود پشیمان شده و دخترش را از مسئله مطلع ساخت.لازم به ذکر است، پلیس با کشف جسد کریستین پیرمرد را دستگیر و او را تحویل مقامات قضایى داد که دادگاه نیز روز گذشته با گناهکار شناختن وى او را به حبس ابد محکوم کرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۲۵ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.