قاتل ملکه زیبایی کودکان دستگیر شد!

به گفته مقام های آمریکایی یک مرد آمریکایی در ارتباط با قتل ژان بِنِی رمزی، ملکه زیبایی کودکان که در سال ۱۹۹۶ کشته شده بود، در کشور تایلند تحت بازداشت قرار گرفته است.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از بی.بی.سی، این مرد ابتدا در ارتباط با اتهامات جنسی دیگری که به پرونده ژان بِنِی رمزی (JonBenet Ramsey) ربطی نداشت دستگیر شده بود.یک ایستگاه تلویزیونی در شهر دِنوِر آمریکا گزارش می دهد که این مرد به جزئیات قتل ژان بِنِی اعتراف کرده است و اکنون به آمریکا منتقل خواهد شد.جسد ژان بِنِی که در زمان قتل شش سال داشت در زیرزمین خانه محل زندگی اش پیدا شد.حادثه در آن زمان سر و صدای زیادی کرد و برای مدت ها در صدر اخبار قرار داشت و حتی پدر و مادر دختر مورد سوءظن قرار گرفتند.یکی از کارآگاهانی که درباره پرونده قتل تحقیق می کرد گمانه زنی کرده بود که ژان بِنِی در اثر ضربه شدید سیلی مادرش و برخورد به دیوار از ناحیه سر به طور تصادفی کشته شده است. آقا و خانم رمزی بارها دخالت در قتل دختر خود را تکذیب کردند.شبکه “سی بی اس” آمریکا گزارش داده است که مظنون ۴۱ ساله آموزگار سال دوم دبستان است.معلوم نیست این مرد با خانواده رمزی ارتباطی دارد یا نه.مِری لِیسی دادستان ناحیه بولدر در ایالت کلورادو، جایی که خانواده رمزی در زمان حادثه زندگی می کردند و جسد ژان بِنِی پیدا شد، گفت که این بازداشت در پی چندین ماه تحقیقات متمرکز و پیچیده صورت می گیرد.لین وود، وکیل خانواده رمزی گفت که آنها حداقل یک ماه پیش از مرگ پَتسی رمزی، مادر ژان بِنِی، که در ماه ژوئن در اثر سرطان درگذشت از وجود سرنخ های تازه در پرونده خبر داشتند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 47
  • ۲۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.