قاتل ۵ ساعت پس از اعدام زنده شد!

قاتل سریلانکایى پنج ساعت پس از اعدام به زندگى بازگشت.

به گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از روزنامه “دیلى تلگراف ” ، یک مرد سریلانکایى که چندى پیش به اتهام قتل یک زن حین سرقت در کویت دستگیر شده بود به اعدام محکوم شد.براساس این گزارش، سانجایاروان کومارا در دادگاه کویت به اعدام محکوم شد و چندى پیش حکم در مورد او به اجرا درآمد.اتفاق جالبى که در مورد اعدام این مرد صورت گرفت این بود که با وجود تایید مرگ او بوسیله پزشکان این مرد دو باره زنده شد.این گزارش حاکى است، پزشکان هشت دقیقه پس از اجراى حکم به وسیله چوبه دار مرگ این مرد را تایید کردند اما زمانى که حاملان جسد اقدام به پائین آوردن او از چوبه دار نمودند علائم حیاتى بازگشت.گفتنى است، او به بیمارستان انتقال یافت و هنوز سرنوشتش مشخص نیست.آمارها نشان مى دهد از زمانى که اجراى حکم اعدام در کشور کویت به تصویب رسیده است در مجموع ۷۱ نفر از جمله سه زن به این ترتیب مجازات شده اند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۱۱ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.