قایق ۲۲ نفره بانوان لرستانی واژگون شد
دوشنبه ۱۶ مرداد ماه ۱۳۸۵   ۰۰:۴۱
 
images/20060807/women.jpg هنگام برقراری اولین دوره مسابقات قایقرانی بانوان کشور ، قایق ۲۲ نفری بانوان استان لرستان در دریاچه آزادی واژگون شد.
به گزارش خبرنگار جام جم ، روز گذشته در مسابقات هزار متر دراگون بوت هنگامی که ۳ تیم تهران ، استانت تهران و استان لرستان در حال رقابت بودند ، تیم استان لرستان کنترل قایق خود را از دست داد و همه سرنشینان آن به درون آب سقوط کردند. به دنبال این حادثه ، قایق نجات غریق به یاری حادثه دیدگان شتافت و همه اعضای تیم ۲۲ نفره را که فاقد جلیقه بودند ، نجات داد. یک مقام آگاه به خبرنگار ما گفت : به دنبال واژگونی این قایق ، اعضای تیم به شدت ترسیده و تا حدودی کنترل خود را از دست داده بودند و خوشبختانه در این حادثه با عملکرد به موقع قایق نجات غریق ، همه اعضای تیم بدون آن که آسیبی ببینند ، نجات پیدا کردند.او افزود: متاسفانه برخی از بانوان شرکت کننده در این مسابقات شنا بلد نبودند در حالی که باید قبل از این که این افراد در این دوره از مسابقات شرکت کنند ، از آنها آزمون شنا گرفته می شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۱۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.