قتل براى رهایى از عشق!

یک جوان ۲۲ ساله انگلیسى براى رهایى از عشق پیرزنى ۵۶ ساله، او را با ضربات چاقو از پاى درآورد.

به گزارش سرویس حوادث آریا، به نقل از شبکه خبرى “بى بى سى” ، یک جوان ۲۲ ساله انگلیسى به نام “کریستوفر دوین “ساکن “ویلز” چندى پیش به اتهام قتل یک زن ۵۶ ساله به نام “سندرا وینست” دستگیر شد.براساس این گزارش، دوین که از مدتها پیش به طور اتفاقى با سندرا که ۳۴ سال از وى بزرگتر بود، در بیمارستان آشنا شده و از روى بى میلى به ادامه رابطه اش با وى ادامه مى داد، روز حادثه با ضربات چاقو درصدد بازگرداندن اوضاع به روز اولش برآمد.برپایه این گزارش، بدین منظور متهم که قبل از این نیز سابقه شرارت و چاقوکشى داشتف پس از ملاقات سندرا در خانه اش وى را با ضربات چاقو به قتل رساند که طولى نکشید خود توسط ماموران دستگیر شد.به گفته پلیس، علیرغم رد اتهامات وارده از سوى دوین وى به عنوان عامل اصلى پرونده و به اتهام قتل عمد قربانى در بازداشت بوده و مراتب در این زمینه تحت بررسى است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۲۹ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.