قتل عروس به دست برادرشوهر ۱۶ ساله‌

به گزارش ایسنا، بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب بجنورد با اعلام این خبر گفت: ماموران پس از بررسی محل کشف جسد با جسد زنی روبرو شدند که با روسری خفه شده بود.

پویافر افزود: با توجه به این که زن جوان هنگامی به قتل رسیده بود که فرزند ۹ ساله اش در مدرسه به سر می برد و کسی در خانه نبود همسر مقتول به عنوان نخستین مظنون پرونده برای بازجویی به اداره آگاهی و جسد برای بررسی علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی خاطر نشان کرد: وی که از مرگ همسرش به شدت شوکه شده بود از علت مرگ و اینکه چه کسی همسرش را به قتل رسانده است، اظهار بی اطلاعی کرد.

وی ادامه داد :پس از گذشت ۴۸ ساعت از وقوع این جنایت، پسری ۱۶ ساله خودش را به اداره آگاهی معرفی کرده و پرده از راز جنایتی که انجام داده بود، برداشت.

بازپرس شعبه دوم دادسرای عمومی و انقلاب بجنورد ادامه داد: متهم انگیزه به قتل رساندن زن برادرش را مشکلات اخلاقی وی بیان کرد.


 

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

 • فایل دانلودر
 • هیچ
 • 1,382
 • ۰۵ دی ۸۸
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

 1. واقعاکه کاسه داغ ترازاش بوده

 2. وا به اون چه مربوط بوده !!!! اصلا زنه خراب!! به تو چه اخه!!!!!!!

 3. حالا یکی نیست به این بنده خدا بگه بابا به تو چه؟
  به ناموس یکی دیگه تجاوز کردن تو چرا خودتو بدبخت میکنی!

 4. va ehtemalan tavahom zade

 5. خیلی بی گدار به اب زده

 6. باید مشکل را بابرارش در میان مگذاشت