قتل نافرجام پدری که با ازدواج پسر عاشق مخالف بود

پسر عاشقی که به دلیل مخالفت پدرش با ازدواج با دخترمورد علاقه‌اش، فردی را برای قتل پدر اجیر کرده بود، چهل و پنج روز پس از اقدام ناموفق ضارب، اعتراف کرد.


به گزارش خبرنگار«حوادث» ایسنا، مقارن ساعت ۶  روز ۲۵ اسفندماه سال گذشته، فردی به محض خروج از منزلش در خیابان کمیل از پشت سر مورد حمله شخصی ناشناس قرار گرفت که شلیک دو تیر، وی را نقش بر زمین کرد.


این در حالی بود که ضارب پس از نزدیک شدن به مضروب، یک تیر دیگر نیز به صورت وی شلیک که به فک او اصابت کرد.


در این حال با خوش شانسی مضروب، اسلحه گیر کرده و برای شلیک دیگر عمل نکرد و در همین حال با رسیدن مردم به محل حادثه، وی به بیمارستان منتقل شد و مورد مداوا قرار گرفت.


از سوی دیگر با اعلام حادثه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، ماموران با حضور در محل حادثه نسبت به شناسایی ضارب و علت اقدام به قتل این شخص وارد عمل شدند.


با بی‌نتیجه ماندن تحقیقات پلیسی، پرونده به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد.


بدین ترتیب کارآگاهان پلیس آگاهی تحقیقات لازم در خصوص این حادثه آغاز کردند و در جریان پیگیری‌های پرونده به شریک و بستگان نزدیک مضروب مظنون شدند و در این میان در  30 فروردین ماه سال جاری، پسر ۲۰ ساله وی به نام «مسعود» را به عنوان مظنون اصلی دستگیر کردند.


به گزارش ایسنا، «مسعود» در بازجویی‌های پلیسی سرانجام اعتراف کرد که به دلیل مخالفت پدرش با ازدواج وی با دختر مورد علاقه‌اش اقدام به اجیر کردن شخصی به نام «محمد» کرده تا با کشتن پدرش، وی را از میان بردارد اما فرد اجیر شده موفق به انجام این کار نشده است.


با اعتراف صریح متهم، وی با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد و تحقیقات پلیسی جهت شناسایی «محمد» (ضارب) ادامه دارد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 25
  • ۰۶ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.