قتل همسر در مقابل چشمان فرزندان

مرد انگلیسى همسرش را مقابل چشمان فرزندانش به قتل رساند.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از شبکه ” بى بى سى” ، ” مارک بویس ” مرد ۳۷ ساله انگلیسى ساکن منطقه “کرایدون” واقع در جنوب لندن به جرم قتل همسر دومش دستگیر شد.بر اساس این گزارش مارک در حالى که همسر دومش همراه دو فرزندش در اتومبیلشان نشسته بودند به آنها حمله ور شد و ضمن ضرب و شتم کودکان همسرش را هدف ضربات چاقو قرار داد.نتیجه تحقیقات و کالبد شکافى که روى جسد انجام شدنشان مى دهد، او بر اثر ضربات چاقو که به پشت و گردنش وارد شده بود جان باخته است.این زن و شوهر که به تازگى زندگى مشترکشان را آغاز نموده بودندبا یکدیگر تفاهم نداشتند به طورى که قربان بار ها تقاضاى طلاق نموده بود اما مارک به این جدایى راضى نبود.در پى وقوع حادثه شهادت حاضران در صحنه قتل و فرزندان مقتول جرم مارک به اثبات رسید و او بوسیله پلیس لندن دستگیر شد.او در حال حاضر در انتظار محاکمه نهایى است و احتمال مى رود به حبس ابد محکوم شود.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 31
  • ۱۵ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.