قطبی: ثابت می‌کنم نادان نیستم
قطبی: ثابت می‌کنم نادان نیستم


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نادان نیستم و قول قهرمانی می‌دهم چرا که پتانسیل آن را داریم.


افشین قطبی در گفت و گو با خبرگزاری فارس گفت: در شرایط فعلی، پرسپولیس حرفه‌ای است و طبق تجارب گذشته‌اش، همچنان تاکید می‌کنم که تیم ما قهرمان لیگ برتر می‌شود.
سرمربی پرسپولیس درباره اینکه شماری وی را به دلیل پیش بینی قهرمانی در اوائل فصل نادان تلقی کرده‌اند، پاسخ داد: نادان نیستم و همچنان قول قهرمانی می‌دهم چرا که پتانسیل قهرمانی را داریم.
وی ادامه داد: این روزها همه تیم‌ها از شکست مقابل اطمینان دارند و تنها برنامه آنها دفاع مقابل پرسپولیس است.
قطبی راجع به علت عقب نشینی پرسپولیس در دقایق پایانی مسابقات گفت: طبیعی است زمانی تیم بازنده برای جبران گل‌های خورده به دروازه حریف یورش می‌برد، دفاع کنیم. قول می‌دهم این ضعف را نیز در دیدارهای بعدی برطرف خواهیم کرد.
وی درباره علت تعطیلی ۲ روزه تمرین تصریح کرد: می‌خواهم تیمی کاملا حرفه‌ای بسازم. بنابراین با تعطیلات می‌توانم به بازیکنانم انگیزه بدهم. در جلسه تمرین امروز نشاط بازیکنان به خوبی این نکته را اثبات کرد.
سرمربی پرسپولیس به دیدار حساس با راه آهن اشاره کرد و افزود: تاکنون بازی‌های راه آهن را ندیده‌ام؛ اما از فردا این تیم را آنالیز خواهم کرد و با اطلاعات کامل با مصافش خواهیم رفت.
تیم‌های پرسپولیس و راه آهن در هفته پنجم لیگ برتر هفته آینده دیدار خواهند کرد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۲۰ شهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.