قطبی: متاسفم که سیاست و جنگ‌های جناحی وارد فوتبال شده است

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: خیلی متأسفم که جنگ‌های جناحی وارد زمین فوتبال شده است.

  افشین قطبی پس از پیروزی ۳ بر یک مقابل سنگاپور اظهار داشت: خوشحالم که در این دیدار به پیروزی رسیدیم. بازی سخت و جالبی بود، اما بازیکنان بخوبی جنگیدند و موفق شدیم با پیروزی مقابل سنگاپور به جام ملت‌های آسیا صعود کنیم.
 وی افزود: بازی را خیلی خوب شروع کردیم، اما بعد از اینکه ۲ گل به ثمر رساندیم تمرکز بازیکنان پائین آمد و ناخودآگاه بازیکنان به دفاع روی آوردند و شرایط بازی خطرناک شد و گل اول را دریافت کردیم.
 سرمربی تیم ملی عنوان کرد: در نیمه دوم می‌توانستیم گل‌های بیشتری وارد دروازه سنگاپور کنیم. تعویض خوبی انجام دادیم که ما را به گل سوم رساند و بازیکنان پس از این گل کنترل بازی را به دست گرفتند.
 قطبی درباره شرایط بوجود آمده روی سکوهای ورزشگاه از سوی تعدادی از تماشاگران گفت: خیلی متأسفم که جنگ‌های جناحی وارد زمین فوتبال شده است. می‌خواهم بگویم در فوتبال باید تنها برای فوتبال جنگید و فوتبال را باید فقط برای فوتبال و مردم بازی کرد. فوتبال جای سیاست نیست من و تمام بازیکنان برای مردم فوتبال بازی می‌کنیم.
 وی ادامه داد: بعد از ۳۰ سال برای خدمت به ایران بازگشتم و می‌جنگم. صندلی تیم ملی برای مربیان هیچ موقع آرامش نداشته است و اگر در ۱۰ دیدار پیروز شوی و در یک دیدار نتیجه نگیری سیل انتقادات به سوی مربی تیم ملی سرازیر می‌شود.
 قطبی تصریح کرد: در سال‌های اخیر کار کردن در تیم ایران بسیار سخت بوده و شرایط عجیبی است. در چنین شرایطی کار کردن و نتیجه گرفتن سخت است.
 قطبی در پاسخ به خبرنگاری درباره علت اعتراض به داوری گفت: پنالتی ما کاملأ درست بود.
 وی در پاسخ به سئوال خبرنگاران درباره سنگاپور گفت: تیم خوبی است و در حال حاضر ۶ امتیاز دارد و بازی خوبی انجام داد و در لحظاتی از بازی روی ما فشار وارد کرد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 734
  • ۱۸ دی ۸۸
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.