قلدری در عدم بازپرداخت بدهی میلیاردی

نزدیکان یکی از شخصیت‌های مطرح سیاسی و از مسئولان سابق کشور که بدهی هنگفتی به سیستم بانکی دارد، با ترفندهای مختلف، از پرداخت بدهی خویش، سر باز زده است.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، آقای «م.س» که مشاور اقتصادی دبیرکل یکی از احزاب می‌باشد، رقمی در حدود پنجاه میلیارد تومان به سیستم بانکی کشور بدهکار بوده است، که به علت عدم بازپرداخت حساب خود، مبلغ فوق به ۹۵ میلیارد تومان بدهی معوق افزایش پیدا کرده است.

این در حالی است که شخص مزبور نه تنها ۹۵ میلیارد تومان بدهی خود را پرداخت نکرده است، بلکه جدیدا تقاضای دریافت پنج میلیارد تومان اعتبار دیگر نیز نموده است.

بنا بر این گزارش، ریاست محترم جمهور نیز در سخنرانی چند روز پیش خود به این بدهی اشاره کرده و گفته است که با پرداخت این مبلغ، چقدر اشتغال و کارآفرینی می‌توان برای جوان‌ها ایجاد کرد.

گفتنی است که مسئولان وزارت اقتصاد و دارایی، به شدت پیگیر بازگشت مبلغ فوق به بیت‌المال هستند که به خاطر ترفندها و مقاومت آقای «م» در برابر قانون، موفق به بازگرداندن آن به بیت‌المال نشده‌اند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۲۶ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.