قلعه‌نوعی: مصطفوی حق اظهار نظر درباره تیم ملی را ندارد
پس از تساوی در بازی مقابل سوریه


قلعه‌نوعی: مصطفوی حق اظهار نظر درباره تیم ملی را ندارد


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تاکتیک تیمی را کادر فنی مشخص می‌کند و کسانی که بیرون از زمین هستند، نمی‌توانند در این خصوص اظهارنظر کنند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، امیر قلعه‌نوعی پس از تساوی یک بر یک مقابل سوریه و در واکنش به صحبت های داریوش مصطفوی که تاکتیک تیم ملی را منسوخ شده دانسته بود، اظهار داشت: از طریق پاس قطری و کوتاه به گل دست یافتیم و صحبت مصطفوی در این خصوص را به هیچوجه قبول ندارم.
وی ادامه داد: بخت زیادی برای پیروزی داشتیم؛ اما از موقعیت‌های به دست آمده استفاده نکردیم. روی یک اشتباه گل دریافت کردیم و دو امتیاز حساس را از دست دادیم.
قلعه نوعی تصریح کرد: تاکتیک مناسبی را برای این دیدار در نظر گرفته بودیم و در صورتیکه از موقعیت های خود استفاده می‌کردیم، به برتری می رسیدیم. آنها که بیرون از زمین درخصوص تاکتیک تیم ملی اظهارنظر می کنند همه چیز را نمی دانند.
سرمربی تیم ملی افزود: از بازیکنان راضی هستم. تمام تلاش خود را به کار بستند و هیچ تقصیری در این ناکامی ندارند. مقصر من هستم و تمام اشتباهات را من گردن می گیرم.
قلعه‌نوعی در مورد تعویض‌های خود گفت: تعویض ها در راستای تغییر تاکتیک انجام شد و نتیجه هم داشت. بعد از دو تعویض به گل برتری دست یافتیم. به نظر من هیچ ایرادی به آنها وارد نیست.
وی در خصوص غیبت رضایی اظهار داشت: رحمان برای انجام امور شخصی که به گفته او حیاتی بود، اجازه سفر به ایتالیا را گرفت و قرار شد به اردوی تیم بپیوندد؛ اما روز قبل از بازی مقابل سوریه در تماسی اعلام کرد که نمی تواند به ایران سفر کند.
قلعه نوعی با ابراز رضایت از عملکرد مدافعان تیم ملی خاطر نشان ساخت: تمام تلاش خود را به کار گرفتند و تنها یک اشتباه داشتند که در فوتبال امری طبیعی به شمار می رود.
تیم ایران در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا مقابل سوریه به تساوی یک بر یک دست یافت.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۲۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.