قلعه نویی: مزد زحمات خود در اردوی ترکیه را گرفتیم
پس از پیروزی برابر ابومسلم مشهد


قلعه نویی: مزد زحمات خود در اردوی ترکیه را گرفتیم


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: بازیکنان ما مقابل ابومسلم عملکرد خوبی داشتند و مزد زحمات خود در تمرینات نرکیه را گرفتند.


به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس، امیر قلعه نویی پس از پیروزی ۲ بر صفر برابر ابومسلم مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از کادر فنی و بازیکنان تیمم تشکر می‌کنم. آنها برای کسب این پیروزی زحمات زیادی کشدند و بازی خوبی ارائه کردند.
وی ادامه داد: امروز مزد زحمات خود در اردوی ترکیه را گرفتیم. بازیکنان در اردوی ترکیه ۲۰ کیلومتر در روز می‌دویدند و بدن‌های آنها را به خوبی آماده کردیم.
وی افزود: در نیمه اول به دلیل سنگینی بدن بازیکنان نتوانستیم موفق باشیم؛ اما در نیمه دوم استقلال خیلی خوب به حریف فشار وارد کرد و در نهایت موفق شدیم پیروز میدان شویم. بازیکنان خواسته‌های ما را در زمین به خوبی انجام براورده ساختند.
قلعه نویی در خصوص تیم حریف گفت: ابومسلم با اینکه تیم جوانی است، فوتبال قابل قبولی به نمایش گذاشت. این تیم در هفته های آینده حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.
سرمربی استقلال در خصوص نقطه ضعف های تیمش گفت: هر تیمی نقاط ضعفی دارد که باید با تمرین بیشتر آنها را برطرف کنیم. استقلال در لیگ این فصل هر بازی نسبت به بازی قبل بهتر خواهد شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 15
  • ۱۵ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.