قلعه نویی: چرا از من تشکر نمی کنید

جام ملت ها و نبرد بزرگان قاره کهن/


قلعه نویی: چرا از من تشکر نمی کنید


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: برخی از دوستان عادت دارند که از مربیان خارجی تشکر کنند و من تعجب می کنم که چرا از من به خاطر بدست آمدن این پیروزی تشکر نمی کنند.


گزارش تصویری مرتبط
——————————-


به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به کوالالامپور، امیر قلعه نویی پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل تیم ملی مالزی و صعود ایران از گروه C به عنوان تیم نخست در جام ملت های ۲۰۰۷ آسیا افزود: ما بازی خیلی خوبی را انجام دادیم و موقعیت های زیادی داشتیم که بسیار از این فرصت ها به گل تبدیل نشدند.
وی ادامه داد: من پیش از این مسابقات گفته بودم که در گروه دشواری قرار داریم و بازی تیم های ملی ازبکستان و چین صحت حرف های مرا ثابت کرد.
سرمربی تیم ملی ایران تصریح کرذ: من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم زیرا بازی خوبی را ارئه کردند؛ اما آنها باید بدانند در همه بازی به این اندازه موقعیت گلزنی نخواهند داشت.
وی اظهار داشت: می خواستیم در مالزی بمانیم که خوشبختانه این اتفاف افتاد. ما با ارائه بازی خوب و صدرنشینی به این مهم دست یافتیم.
قلعه نویی خاطرنشان کرد: تعجب می کنم که چرا مالزی در دیدارهای گذشته چنین بازی را انجام نمی داد اگر این تیم به مانند امروز بازی می کرد بدون شک با ۲ شکست سنگین حذف نمی شد.
وی تاکید کرد: برخی از دوستان عادت دارند که از مربیان خارجی تشکر کنند و سوال من این است که چرا از من تشکر نمی کنند به هر حال ما توانستیم تیم ملی ازبکستان را شکست دهیم.
سرمربی سابق استقلال درباره عملکرد مهاجمان گفت: در فوتبال روز دنیا دیگر مهم نیست که چه کسی گلزنی می کند بلکه آمار گلزنی تیم ها بسیار اهمیت دارد.
وی درباره تیم ملی کره جنوبی گفت: اجاز بدهید بعداً به این سوال پاسخ بدهم؛ چرا که باید شرایط این تیم را ببینم و بعد جواب بدهم.
تیم ملی ایران در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های ۲۰۰۷ آسیا باید با تیم ملی کره جنوبی در روز یک شنبه هفته جاری دیدار کند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 12
  • ۲۷ تیر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.