قلعه نویی: بعضی‌ها هر چه می‌خواهند، می‌نویسند

سرمربی تیم ملی فوتبال خبر ناامیدی کادر فنی از انجام بازی دوستانه با یکی از تیم‌های مطرح جهان را تکذیب کرد.


امیر قلعه‌نویی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌ (ایسنا)، اظهار کرد: کادر فنی چند وقت پیش برنامه‌های خود را به فدراسیون ارایه کرد، ما در این برنامه از فدراسیون فوتبال خواستیم که در روز یازدهم تیر، تیم ملی با یکی از بهترین تیم‌های جهان بازی دوستانه انجام دهد تا با آمادگی کامل در مسابقات جام ملت‌های آسیا حاضر شویم. فدراسیون فوتبال هم برای تحقق این امر سخت در تلاش است اما، متاسفانه بعضی از رسانه‌ها هر چه دلشان می‌خواهند، می‌نویسند.


قلعه‌نویی با تاکید بر ادامه‌ی مسابقات لیگ برتر گفت: من خودم مربی‌ای هستم که از دل لیگ به تیم ملی بیرون آمده‌ام و اولویت کاری ما این است که مسابقات لیگ منظم انجام شود و به فدراسیون هم این تصمیم را اعلام کرده‌ایم.


وی افزود: با این حال برخی از دوستان از ما انتقاد می‌کنند که چرا تیم ملی، بازی دوستانه برگزار نمی‌کند اما، ما می‌خواهیم لیگ همچنان منظم به کار خودش ادامه بدهد، ضمن آن که بازی‌های دوستانه‌ باید از قبل رزرو می‌شده است.


قلعه‌نویی در پایان گفت: در هفته‌های ابتدایی اردیبهشت برای بررسی وضعیت و شرایط لژیونرهای فعال در لیگ‌های اروپایی به این کشورها سفر خواهم کرد تا ضمن بررسی شرایط و میزان آمادگی آنها را تا پیش از انتخاب نهایی برای حضور در اردوی تیم ملی بسنجم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 9
  • ۲۳ فرو ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.