کاخ سفید: بن لادن را دستگیر می‌کنیم

کاخ سفید: بن لادن را دستگیر می‌کنیم


خبرگزاری فارس: کاخ سفید در مراسم ششمین سالگرد حملات ۱۱ سپتامبر دستگیری “اسامه بن‌ لادن”، رهبر شبکه تروریستی القاعده، را به مردم وعده داد.


به گزارش فارس به نقل از خبرگزاری فرانسه، “تونی اسنو”، سخنگوی کاخ سفید، گفت: «رئیس جمهور بوش وعده داده است که بن لادن را پیدا می‌کند.»
سخنان اسنو درست چند ساعت پس از پخش وداع بن لادن با یکی از هواپیماربایان حملات ۱۱ سپتامبر ۲۰۰۱ به مرکز تجارت جهانی در نیویورک بیان شد.
اسنو افزود: «حقیقت این است که جنگ بر ضد تروریسم، جنگ علیه یک نفر (اسامه بن لادن) نیست. این جنگ بر ضد یک شبکه است که از هر راهی برای جذب تروریست‌های جدید استفاده می‌کند.»
بن لادن در نوار ویدئویی جدید از جوانان مسلمان خواسته‌ است به کاروان شهدا ملحق شوند.
به رغم تعقیب گسترده و اعلام جایزه ۲۵ میلیون دلاری بر سر بن لادن، هنوز دستگیر نشده و آمریکا و همپیمانانش را با هشدارهایی که در نوارهای ویدئویی پخش شده، مسخره کرده است. اسنو گفت: «بن لادن رهبر نمادین القاعده است و دستگیری وی اهمیت نمادین خواهد داشت.»
کاخ سفید همچنین در بیانیه‌ای برای دفاع از جنگ بر ضد تروریسم اعلام کرد: «ما با افراط‌‌گرایان خشونت‌طلب در عراق، افغانستان و سراسر جهان مبارزه می‌کنیم تا با آنان در خاک آمریکا مواجه نشویم.»

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۲۰ شهر ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.