کرانچار: پیروزی مقابل مس هدیه بازیکنان به هواداران بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیروزی مقابل مس متعلق به همه مجموعه پرسپولیس است و هدیه بازیکنان به هواداران بود. زلاتکو کرانچار پس از پیروزی ۲ بر صفر مقابل مس کرمان، اظهار داشت: در نیمه اول سازماندهی مناسبی نداشتیم، اما در مجموع به هدفمان رسیدیم. خوشحال هستیم که بعد از مدت‌ها پرسپولیس بازی خوبی ارائه کرد. وی درباره اصرار پرسپولیس در ارسال از جناحین گفت: در نیمه اول ۲ موقعیت گل روی ارسال از جناحین داشتیم که با بی‌دقتی بازیکنان به ثمر نرسید. در ابتدای نیمه دوم مهدی شیری را به زمین آوردیم تا فشار را روی حریف بیشتر کنیم و موقعیت‌های بهتری برای خلیلی و منصوری ایجاد کنیم و به هدفمان رسیدیم. کرنچار ادامه داد: از هواداران تشکر می‌کنم که در این سرما به ورزشگاه آمدند و پرسپولیس را تشویق کردند. امیدوارم این روند ادامه پیدا کند. این پیروزی متعلق به همه مجموعه پرسپولیس است و هدیه بازیکنان به هواداران است. وی در مورد تعویض‌های پرسپولیس گفت: بیشتر از ۱۱ بازیکن نمی‌توانیم به زمین مسابقه بفرستیم و با توجه به تیم حریف ترکیب بازیکنان را انتخاب می‌کنم. همه بازیکنان فرصت بازی در طول ۹۰ دقیقه را ندارند و این ۲ بازیکن چون سرعت خوبی داشتند و بر اساس تیم حریف از آنها استفاده کردیم و نتیجه هم گرفتیم. سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بازیکنانی که در قالب تیمی ما جا ندارند باید صبور باشند تا به شرایطی برسند تا بتوانیم از آنها استفاده کنیم. تیم بزرگی مثل پرسپولیس به ۲۵ بازیکن احتیاج دارد. کرانچار ادامه داد:‌ تا پایان فصل ۱۶ بازی باقی مانده و تعدادی بازیکن مصدوم و محروم داریم. باید حوصله به خرج دهند تا در شرایط مناسب از آنها استفاده کنیم.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 597
  • ۱۴ آذر ۸۸
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.