کروکودیل عصبانی اره برقی را خفه کرد


 
images/20060428/cro.jpg
 
جام جم آنلاین: یک کروکودیل بزرگ در استرالیا که به شدت از صدای گوشخراش اره برقی فردی که در حال بریدن یک درخت بود هراسان و خشمگین شده بود آن او را به دهان گرفت و به داخل آب برد.
به گزارش آنانوا ، فدی باکلند در حال اره کردن یک درخت خشکیده بر روی یک دریاچه آب شور بود که ناگهان یک کروکودیل ۱۴ فوتی سر از آب بیرون آورد و یک راست به طرف او حمله ور شد اما قصد او شکار مرد نجار نبود بلکه با با شدت هرچه تمامتر اره برقی را از دست او گرفته و با خود به داخل آب برد.
باکلند از اهالی داروین که تا حد مرگ از این حادثه ترسیده بود خود را به ساحل رسانده و شگفت زده به کروکودیل عصبانی نگاه می کرد که اره برقی را از سر خشم به این سو و آن سوی اب می انداخت.
به نوشته روزنامه سیدنی مورنینگ پست کروکودیل بیشتر از یک ساعت و نیم با اره برقی کلنجار رفته و سرانجام آن را رها کرد.
پیتر شاپرت مالک منطقه ای که این اتفاق در آن افتاده بود به روزنامه نگاران گفت: درخت بزرگی در اثر توفان شکسته و بر روی دریاچه افتاده بود و من از باکلند خواسته بودم آن را اره کند اما گویا سر و صدای زیاد اره این کروکودیل را تا سر حد جنون عصبانی کرده بود.
در اثر این حادثه نه کروکودیل و نه مرد نجار هیچ یک اسیبی ندیدند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 29
  • ۱۰ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.