کشف جسد مومیایی یک نوزاد در فلوریدا


 
images/20070124/Mami.jpg
 
جام جم آنلاین: جسد تقریبا مومیایی شده یک نوزاد که احتمالامتعلق به اوائل دهه پنجاه میلادی بوده است در انبار یک منزل قدیمی در فلوریدای آمریکا کشف شد.
به گزارش آسوشیتدپرس بقایای این جسد تقریبا مومیایی شده روز دوشنبه درحالیکه در یک روزنامه متعلق به دهه پنجاه پیچیده شده و داخل یک کیف که آن نیز داخل یک چمدان بزرگ گذاشته شده بود کشف شد. به گفته پلیس این ساختمان قدیمی از سال ۱۹۹۶ در اجاره یک زوج پیر بوده است که یکی از آنها تا همین سال گذشته زنده بوده است.
جف مسر سخنگوی پلیس فلوریدا گفت با این وجود نمی توان نامی از آنها برد چون مشخص نیست که آیا انها از وجود چنین جنازه ای در انبار خبرداشته اند یا نه و خصوصا اینکه این ساختمان از سال هایدهه پنجاه به این سو بارها دست به دست چرخیده است.
جسد مومیایی شده این نوزاد برای بررسی های بیشتر و یافتن علت مرگ به پزشکی قانونی ارسال شده است.
این جسد زمانی پیدا شد که پلیس برای پرداخت اجاره بهای عقب افتاده ساختمان اعلام کرد اجناس داخل انبار را به حراج خواهد گذاشت و همین اطلاعیه سبب شد تا دختر آن زوج پیر از نیوجرسی به فلوریدا بیاید و بتواند این چمدان و سپس جنازه داخل آن را پیدا کند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۰۵ بهم ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.