کشف کلت کمری از دختر نوجوان که ازغرب کشور به تهران فرار کرده بود

بازرسی بدنی از دختر فراری که در حال پرسه زنی در فرهنگسرای بهمن تهران بود به کشف یک قبضه سلاح کمری و ۶ تیر فشنگ جنگی انجامید.


به گزارش خبرنگار «حوادث» ایسنا، مقارن ساعت ۱۸ روز گذشته، ماموران یگان ویژه پلیس تهران بزرگ در حال گشت زنی در فرهنگسرای بهمن به حرکات مشکوک دختر ۱۶ ساله‌ای که در حال پرسه زنی در فرهنگسرای بود، مظنون شدند.


در حالی که ماموران پلیس جهت بازجویی از این دختر نوجوان وارد عمل شده بودند، با ممانعت و فرار وی مواجه شدند.


سرانجام در جریان تعقیب و گریز، ماموران موفق به دستگیری این دختر به هویت «س ـ ر» شدند و در بازرسی از وی، یک قبضه سلاح کمری و شش تیر فشنگ جنگی از داخل کیفش کشف و ضبط کردند.


محمد تورنگ، رییس مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، با تایید این خبر به خبرنگار ایسنا، گفت: متهم در بازجویی‌های اولیه پلیسی اعتراف کرد که روز گذشته از یکی از شهرستانهای غربی کشور به تهران آمده و با خرید اسلحه کلت کمری قصد سرقت داشته است.


به گفته وی، این دختر در حالی که به بهانه مسافرت با دوستانش از منزل خارج شده و به تهران آمده است، در ادامه بازجویی‌های صورت گرفته، اظهار کرد: هنوز هیچ نقشه خاصی برای سرقت طراحی نکرده بودم.


متهم جهت تحقیقات بیشتر به اداره ویژه سرقت پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.


رییس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، اعمال مجازات سنگین‌تر برای حاملان اسلحه غیرمجاز را خواستار شد و از خانواده‌ها خواست تا بر رفتار و مسافرت‌های فرزندان خود در فصل تعطیلات مدارس نظارت بیشتری اعمال کنند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 101
  • ۲۴ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.