کشف مزاحمت‌ تلفنی از طریق اینترنت و SMS


مدیر کل بازرسی شرکت ارتباطات سیار گفت: درخواست کشف مزاحمت‌های تلفنی از طریق اینترنت و پیام کوتاه (SMS) تلفن همراه امکان‌پذیر خواهد شد.

تیمور کرمی ‌ایسنا، درباره نحوه پیگیری مزاحمت‌های تلفنی برای مشترکان تلفن همراه، اظهار کرد: در حال حاضر مالک تلفن همراه با در دست داشتن اصل و کپی شناسنامه تلفن همراه خود باید به یکی از ادارات امور مشترکان برای پیگیری مزاحم تلفنی خود مراجعه کند، تا با پر کردن فرم مربوط و اعلام اطلاعات لازم درخصوص مزاحم مورد نظر اقدامات لازم ازسوی شرکت ارتباطات سیار انجام شود.

او افزود: اما در برنامه‌های آتی شرکت ارتباطات سیار به دنبال آن هستیم تا نحوه درخواست کشف مزاحمت تلفنی از طریق اینترنت و یا SMS اعلام شود تا مشترکان از مراجعه حضوری بی‌نیاز شوند و سریع‌تر در این زمینه اقدام کنند.
کرمی ‌با اشاره به این‌که امیدوریم تا پایان سال این تسهیلات برای مشترکان فراهم شود، گفت: اگر مرکز call center و پرتال ارتباطات سیار فعال شود، اجرای این امر تا پایان سال امکان‌پذیر خواهد شد.

او با اشاره به این‌که نوع مزاحمت بیشتر موارد سکوت، تهدید، فحاشی و موارد غیراخلاقی را شامل می‌شود، گفت: در حال حاضر از تعداد مزاحمان تلفنی نسبت به گذشته بسیار کاسته شده است و موردی نیز اگر اعلام شود، به‌طور معمول ظرف ۲۴ ساعت پاسخ داده خواهد شد.

کرمی‌ ادامه داد: در صورت شناسایی شدن مزاحم، اگر دفعه اول باشد، به آن تذکر داده می‌شود و اگر این امر تکرار شود، از یک هفته قطع تلفن تا سلب امتیاز در نظر گرفته شده است؛ همچنین اگر این موارد ادامه ‌یابد و مسئله‌ بسیار حاد باشد، مشترک می‌تواند از طریق مراجع قضایی نسبت به پیگیری اقدام کند.

مدیر کل بازرسی شرکت ارتباطات سیار در پایان درباره میزان مزاحمت‌ها از طریق دایورت کردن تلفن همراه بر روی تلفن دیگر گفت: دایورت کردن جزو مزاحمت‌های تلفنی به شمار می‌آید، اما میزان مزاحمت و شکایت در این زمینه بسیار اندک است.


خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 139
  • ۰۶ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.