کلاهبرداری ۲۰۰ میلیون تومانی زوج جوان با تاسیس شرکت کاغذی‌

زوج جوانی که با تشکیل یک شرکت کاغذی، ۲۰۰ میلیون تومان از مردم کلاهبرداری کرده بودند، در یکی از محله‌های تهران دستگیر شدند.بخشوده ، دادیار شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران با اشاره به دستگیری این زوج کلاهبردار به خبرنگار جام‌جم گفت: عصر روز ۱۲ تیر امسال صاحب شرکتی در بلوار کشاورز تهران با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفت و از حمله مسلحانه شریکش به نام یوسف خبر داد.

ماموران پس از دریافت این خبر، به محل حادثه اعزام شدند و صاحب شرکت را که زخمی شده بود، به مرکز درمانی انتقال دادند و با اطلاعاتی که درباره ضارب مسلح به دست آوردند، به جستجوی وی پرداختند و او را در یکی از خیابان‌های تهران شناسایی و دستگیر کردند.

با انتقال متهم به مرکز پلیس، وی در بازجویی حمله مسلحانه به شریکش را قبول کرد و باقرار قانونی بازداشت و برای ادامه تحقیقات به مرکز پلیس آگاهی تهران منتقل شد.  در ادامه تحقیقات از متهم، معلوم شد وی با همدستی همسرش یک شرکت دروغین تاسیس و اقدام به کلاهبرداری از مردم کرده است.  با فاش شدن راز کلاهبرداری‌های وی، همسرش هم چند روز پیش دستگیر شد.


کلاهبرداری میلیونی زوج جوان از مردم


دادیار بخشوده ادامه داد: یوسف  مرد کلاهبردار  باتاسیس یک شرکت سرمایه‌گذاری آلمانی، آگهی فعالیت کاری خود را در یکی از روزنامه‌ها چاپ کرده بود که به این ترتیب با فریب مردم، در شرکت دروغین خود با آنها قرارداد می‌بست و برای جلب مشتریان بیشتر ابتدا به آنها سود کمی از پول را پرداخت می‌کرد و متعهد می‌شد بقیه سود و اصل پول را ماه‌های آینده بپردازد که به تعهدات خود عمل نکرده و تاکنون با همدستی همسرش لیلا ۲۰۰میلیون تومان از مردم کلاهبرداری کرده است.

 بنا بر این گزارش، به دنبال اعترافات این زوج کلاهبردار، ۱۷ شاکی از آنها  شکایت کرده‌اند و محل کار آنها  هم پلمب شده است. 

برای متهمان قرار قانونی صادر شده و تحقیقات تکمیلی از آنها  ادامه دارد و افرادی که در دام این زوج کلاهبردار گرفتار شده‌اند، می‌توانند برای شکایت از آنها  به شعبه پنجم دادیاری دادسرای امور جنایی تهران مراجعه کنند.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۱۶ شهر ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.