کناره‌گیری احمدی‌نژاد به‌دلیل مشکلات جسمی و توصیه پزشکان بود

رییس دفتر رییس‌جمهور از کناره‌گیری داود احمدی‌نژاد از سمت ریاست دفتر بازرسی ویژه ریاست‌جمهوری به دلیل مشکلات جسمی و توصیه پزشکان خبر داد.


شیخ‌الاسلامی صبح روز پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایسنا در حاشیه همایش دکترین مهدویت با بیان این مطلب،‌ افزود: با توجه به این امر، در حال حاضر سرپرستی این بازرسی به عهده اینجانب است و مسوولیت‌های محوله را انجام می‌دهم.


وی با بیان اینکه این اتفاق دو سه هفته‌ای است که رخ داده در پاسخ به اینکه عده‌ای معتقدند کناره‌گیری داود احمدی‌نژاد به دلیل اختلاف نظری است که وی با رییس‌جمهور داشته، با رد این موضوع بیان کرد: وی به علت مشکلات جسمی و توصیه پزشکان از این سمت کناره‌گیری کرده است زیرا پزشکان به وی توصیه کرده‌اند که از کارهای پر تنش و سخت خودداری کنند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۲۳ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.