کنفدراسیون فوتبال آسیا ایران را جریمه کرد

کنفدراسیون فوتبال آسیا فدراسیون فوتبال ایران و کره شمالی را جریمه کرد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، AFC اعلام کرد که به دلیل تلاش فدراسیون‌های فوتبال ایران و کره شمالی برای ثبت بازیکن صغر سن، هر کدام از این فدراسیون‌ها به پرداخت ده هزار دلار آمریکا جریمه محکوم شدند.


کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا در حکم خود اعلام کرده است که تنها بازیکنانی مجاز به حضور در رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا بودند که تا پیش از اول ژانویه ۱۹۸۷ به دنیا آمده باشند اما، سید هادی هاشم زاده در تاریخ ۲۷ جون ۱۹۸۶ متولد شده است. به همین دلیل فدراسیون فوتبال ایران باید به دلیل تلاش هایش برای ثبت این بازیکن صغر سن مبلغ ده هزار دلار آمریکا به کنفدراسیون فوتبال آسیا بپردازد.


فدراسیون فوتبال کره شمالی هم به دلیل ثبت نام یکی از بازیکنان صغر سنش در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آسیا به پرداخت ده هزار دلار محکوم شده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۲۴ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.