لانه فساد «دریا» ویران شد


images/20071022/darya.jpg :مادر و دختری که محل سکونت خود را لانه فساد کرده بودند، از سوی ماموران پلیس امنیت دستگیر شدند.
به دنبال تماس مردمی با مرکز نظارت همگانی نیروی انتظامی تهران بزرگ مبنی بر تشکیل خانه فساد از سوی یک مادر و دختر در جنوب شرق تهران ، موضوع در دستور کار ماموران اطلاعات و امنیت پلیس تهران قرار گرفت.
با عزیمت ماموران و کنترل نامحسوس ، مشخص شد زنی به نام «الف» (معروف به دریا) به همراه دخترش ، با فریب جوانان و مردان غریبه ، آنها را به دنبال خود کشانده و با آنها ارتباط نامشروع برقرار می کند.


دستور قضایی


با جمع بندی اطلاعات ، موضوع به دادسرای ارشاد گزارش و دستور قضایی در این ارتباط صادر شد.
با ورود ماموران به خانه فساد و دستگیری مادر و دختر به همراه ۲ مرد غریبه ، در بازرسی از خانه مقادیری موادمخدر و ۵۰۲ حلقه سی دی فیلمهای غیراخلاقی کشف و ضبط شد. ۲ زن متهم در تحقیقات اعتراف کردند. به بهانه های مختلف با مردان غریبه ارتباط برقرار کرده و آنها را برای حضور در خانه فساد ترغیب می کردند. با صدور دستور قضایی تحقیق در این زمینه ادامه دارد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۰۲ آبا ۸۶
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.