لباس جالب ‌برای ‌خلاصی ‌ازگرمای ‌تابستان !+عکس

سفرهای درون شهری در محیط شلوغ وسایل نقلیه عمومی که در هر زمان از سال به خصوص در تابستان افراد را در گرمایی بی‌امان قرار می‌دهد، شاید اکنون با طرح جدید یک طراح ژاپنی دیگر آنچنان آزاردهنده به نظر نرسد.

به گزارش ایسنا هیروشی ایچیگایا، تکنسین سابق شرکت سونی، دست به ساخت نوعی پوشاک زده که از یک سیستم تهویه هوای داخلی برخوردار است.

لباس جالب ‌برای ‌خلاصی ‌ازگرمای ‌تابستان !+عکس

این پوشاک ژاپنی از دو پنکه کوچک برخوردار است که در پشت آن دوخته شده اند و نسیمی خنک را چه در خیابان و چه در اداره در اطراف بدن کاربر ایجاد می‌کند.

این طراحی با کمک به سیستم خنک‌کننده بدن کار می‌کند. معمولا در زمان گرما، عرق در بدن تولید شده که منجر به یک اثر خنک‌کننده می‌شود اما لباس با به دام انداختن این قطرات به دخالت در این فرآیند می‌پردازد اما این طراحی با لایه‌ای از هوای چرخان باعث تقویت تبخیر عرق می‌شود.

لباس جالب ‌برای ‌خلاصی ‌ازگرمای ‌تابستان !+عکس

دو پنکه پشت لباس، هوای تازه را داخل لباس آورده و سپس از آستین‌ها و یقه خارج می‌شود.

رطوبت نیز از پارچه عبور می‌کند.

این پنکه‌ها که از قطری چهار اینچی برخوردارند با باتری‌های قلمی که تا ساعتها دوام می‌آورند یا از طریق اتصال به یک رایانه با کابل یواس پی کار می‌کنند.

بخشهای اکتریکی این دستگاه برای شست‌وشو قابل جداسازی هستند. تنها عیب این طراحی، تاثیر بادکنکی آن در اثر چرخش هوا است.

یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۰

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

  1. CHEGHADR KHOBE