لباس متفاوت فوتبال برزیل در پکن!

تیم ملی فوتبال برزیل در بازی های المپیک پکن از لباس‌های همیشگی خود استفاده نمی‌کند.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، کنفدراسیون فوتبال برزیل روز شنبه اعلام کرد تیم ملی این کشور به دلیل نگرانی از تلاش ریودو ژانیرو برای کسب میزبانی بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ از پیراهن همیشگی شرکت نایکی در المپیک پکن استفاده نخواهد کرد.


بر پایه قوانین بازی‌های المپیک تیم ها حق استفاده از لباس هایی که حاوی نشان کنفدراسیون فوتبال باشند را ندارند و لباس نایکی برزیل هم این نشان را به همراه دارد.


“ریکاردو تیزرا” رئیس کنفدراسیون فوتبال برزیل تایید کرد که این کنفدراسیون درخواست کمیته المپیک این کشور را مبنی بر به تن نکردن پیراهن رسمی برزیل به دلیل ترس از لکه دار شدن نام آن در راستای تلاش ها برای کسب میزبانی المپیک ۲۰۱۶ پذیرفته است.


تیم های ملی فوتبال برزیل توسط شرکت نایکی حمایت می‌شوند اما، کاروان المپیک برزیل توسط شرکت المپیکوس رقیب سرسخت شرکت نایکی حمایت می‌شود.


کمیته‌ی ملی المپیک برزیل پیش از آغاز المپیک پکن اعلام کرده بود که استفاده از لباس هایی که حامیان مالی آنها متفاوت هستند، مناسب نخواهد بود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 19
  • ۱۸ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.