لطفا به من رای بدهید!

«بنده» که بنابه دلایلی نمی خواهم نامم فاش بشود ازجمله نامزدهای سومین دوره انتخابات شورای شهر تهران تمیز هستم که قبل از هر چیز ، خیلی بامرام هستم و همین مرام بنده ، بسیاری از هواداران حقیر را هلاک این کمترین کرده.
به نحوی که این روزها از هیچ تبلیغی در راستای معرفی بنده دریغ نورزیدند و آرام و استراحت را بر خودشان حرام کردند.
توضیح ضروری : اجر همه شان به بعد از انتخابات ! به هر حال ، بنده دارای برنامه های کلان و طرحهای کت و کلفتی در حوزه مدیریت شهری هستم که اگر رای بیاورم ، کمترین کار این است که کولاک می کنم. اگر فرهاد به اسم شیرین ، مقداری از کوه را کند ، بنده به خاطر مردم خوبم که مرا دوست دارند ، حاضرم تمام سلسله کوههای دامنه البرز شمال تهران را به جنوب شهر منتقل کنم تا یک مدتی هم مردم پایین شهر ، دربند و درکه و دارآباد و از این جور جاهای ییلاقی داشته باشند. برنامه های من : بنده همینطور الکی وارد گود نشدم و برای خود برنامه دارم.
از تمام شهروندان کلان شهر تهران هم خواهش می کنم به طرف من بیایند و بدانند که جاده دوطرفه است بلکه به کمک هم بتوانیم یک جنبش قشنگی راه بیندازیم که کل شهر را تکان بدهیم.
بعضی از دوستان در حق ما لطف دارند و به ما «گسل مخفی» هم می گویند. به هر حال ، پاره ای از طرحها و برنامه های بنده تا حدی که در اینجا جا می شود به قرار زیر است :
۱- در راستای ارائه راهبردهای توسعه پایدار شهری ، تمام کوچه ها را خیابان و تمام خیابان ها را بزرگراه می کنم. بزرگراه ها را هم از اینی که هست ، بزرگراه تر خواهم کرد.
۲- مشکل تهران فقط مترو و ترافیک نیست. فکری هم به حال فاضلاب های شهری باید کرد. من تمام فاضلاب ها را به شیوه تمام مکانیزه به سمت مزارع کاهو کانال کشی می کنم.
۳- از آنجا که برج میلاد با قرار گرفتن بر روی بلندی ، بیش از اندازه بلند شده است ، در یک اقدام ضربتی جای آن را با برج آزادی عوض می کنم. به این ترتیب ، هر دو برج ، همقد و همطراز می شوند. در حقوق بشری و شهری باید همه چیز هم اندازه هم باشند. جامعه بی طبقه یعنی این !
۴- من با این که مرد هستم ولی جایگاه زنان را ارج می نهم. این نگاه باید در مدیریت شهری هم پیاده شود و من پیاده می کنم. حرف مفت زده هر کس گفته که زنان باید فقط بنشینند خانه و آنگاه مردان بروند مثلا شورای شهر. شورای شهر به یک چند تا شیرزن هم نیاز مبرم دارد.
۵- مساله ترافیک را که این قدر بغرنج شده ، ظرف ۳ سوت حل وفصل می کنم. اکثر ماشین ها را می فرستم شهرهای اطراف یا بین دیگر استان ها تقسیم می کنم.
۶- کل سرویس تاکسیرانی را متحول و به روز و سرویس تر می کنم. تمام تاکسی ها را ماکسیما می کنم و اسمش را می گذارم «تاکسیما». این طوری ، اقبال مردم به استفاده از وسایل نقلیه و حملیه عمومی ، چند چندان می شود.
۷- چون در روی زمین ، فضا کم داریم و اکثر دوستانم به بنده گفتند که کم داریم فلذا تمام پشت بام ها را دستور می دهم درختکاری کنند.
توضیح تکمیلی : بنده برنامه های دیگری هم دارم که به شرط چاقو است. اگرم انتخاب کنید ، همه را اعلام خواهم کرد. من شهر را زیر و رو خواهم کرد. من کسی هستم که می گویند مثل هیچ کس نیستم. خودم هم که در آینه تمام قد منزلمان ، نظری بر شمایل مبارک خود انداختم ، حرف دیگران را تایید کردم. به هر تقدیر ، من آمده ام ، این گوی و این میدان… آی شست پام !


رضا رفیع

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 11
  • ۲۵ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.