لیدرهای پرسپولیس دو دسته می‌شوند
برای حضور در ورزشگاه آزادی و شیرودی


لیدرهای پرسپولیس روز آینده دو دسته می‌شوند


خبرگزاری فارس: گروهی از لیدرهای تیم فوتبال پرسپولیس تهران روز آینده برای تشویق تیم سرخپوشان دلوار افزار راهی ورزشگاه شهید شیرودی می شوند.


به گزارش خبرگزاری فارس، پرسپولیس روز آینده در ورزشگاه آزادی به مصاف فجرسپاسی می‌رود؛ اما برخی لیدرهای این تیم به درخواست مدیرعامل راهی ورزشگاه شیرودی می شوند.
تیم های آتیه سازان کوثر و سرخپوشان دلوارافزار روز آینده از لیگ دسته اول در ورزشگاه شهید شیرودی به مصاف هم می روند و برخی لیدرها نیز تیم سرخپوشان را تشویق خواهند کرد.
این تیم دسته اولی چندی پیش رسما به عنوان تیم دوم باشگاه پرسپولیس معرفی شد.
لیدرهای باشگاه اعلام کرده اند که حضور در بازی های پرسپولیس برای آنها در اولویت قرار دارد و به احتمال فراوان تعداد بسیار کمی از آنها در ورزشگاه شهید شیرودی حاضر می شوند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۳۰ آبا ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.