لپ تاپ Lenovo هم چینی شد

کارخانه لنووو (Lenovo) که زمانی زیرمجموعه تولید لپ تاپ های آی بی ام (IBM) بود چند وقتی است که توسط چینی ها خریداری شده. البته چیزی از ارزش های محصولات کم نشده و هنوز از بهترین های بازار هستند. نگاه به چینی ها دیگر مانند قدیم نیست و مدیرانشان دارند جای خود را در صنعت جهانی باز می کنند!

یکی از بخش های پر طرفدار سایت “همه چیز دیجیتال (All Things Digital) ” که البته از نوآوری های منحصر بفرد و از خاصیت های مختص این سایت نیز هست، بخش “نقل قول روز” (QOTD: Quote Of The Day) است. هر روز نقل قولی از بزرگان تکنولوژی که البته در همان روز هم مطرح شده است انتخاب شده و در سایت قرار می گیرد. داغ داغ و تازه تازه! حالا ممکن است این نقل قول جمله ای کوتاه از یک مصاحبه باشد، یا یک سخنرانی.

“ما نهایت تمرکز را روی نوآوری های “لی پد (LePad)” و “لی فون (LePhone)” (گوشی و تبلت های لنووو که در آینده به بازار خواهند آمد.) به خرج می دهیم چون این ها آینده بازار را در دست خواهند داشت. هرکس این جنگ را ببازد از تاریخ این صنعت حذف خواهد شد!”

نقل قول از “لیو چوانزی (Liu Chuanzhi)” رئیس هیات مدیره لنووو (Lenovo)

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 31
  • ۱۵ بهم ۹۰
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.