مادران تنبل ،دختران تنبل تر

تحقیقات ثابت کرده مادرانی که تنبل و بی تحرک هستند می توانند الگوی منفی برای کودکانشان در زمینه تحرک باشند و موجب چاقی و تنبلی فرزندانشان می شوند!
به رپرتاژ فایل دانلودر و به نقل از سرویس پژوهشی منطقه اصفهان محققان می‌گویند باورها و اعتقادات دخترها می تواند مستقیما از مادرانشان برگرفته شده باشد. نتایج این پژوهش نشان می‌دهد که مادران تاثیر مهمی را بر فعالیت فیزیکی دخترانشان دارند.
محققان با بررسی چگونگی تاثیر مادران بر فعالیت فیزیکی دختران، گروهی از ثبت نامی‌های کلاس‌های ورزشی را مورد مطالعه قرار دادند. دخترانی که مادران فعال‌تری داشتند، خودشان نیز فعال‌تر بودند.
دخترانی که مادرانشان باورهای جدی در مورد فواید ورزش منظم داشتند زمان بیشتری را صرف فعالیت و ورزش های ملایم تا قدرتی می‌کردند.
جالب اینجا بود که تنها زمانی که مادران در حالت بی‌تحرکی به سر می‌بردند دختران نیز فعالیت نداشته و به دیدن تلویزیون یا کار با کامپیوتر می‌پرداختند.
به گفته محققان این برای مادران مهم است که با شرکت در فعالیت‌های ورزشی برای دختران خود الگو باشند و آن‌ها را برای انجام ورزش ترغیب کنند تا اینکه با بی‌تحرکی خود الگوی رفتارهایی نظیر تماشای تلویزیون، کار با تبلت و کامپیوتر باشند.
بنا بر این رپرتاژ، به طور کلی زنان و دختران کم‌تحرک تر از مردان و پسران هستند.

مطلب بالا در حوزه آموزشی بانوان و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۰ July 2015 | 4:43 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.