مارادونا به ایران می آید
علی کفاشیان در رابطه با احتمال سفر مارادونا به ایران گفت:«مارادونا دو سال قبل هم برای سفر به ایران ابراز علاقه کرده بود اما به خاطر سرمربیگری در تیم آرژانتین و درگیر شدن با بازی های این تیم نتوانست به ایران بیاید. این اواخر اما افرادی که قرار بود او را به ایران بیاورند با ما صحبت کردند و گفتند که می توانند این کار را انجام بدهند. ما هم ابراز علاقه کردیم و قرار شد مکاتبات لازم برای انجام این کار انجام شود.»


با توجه به اینکه این روزها شایعات زیادی در مورد حضور یک مربی خارجی روی نیمکت تیم ایران بعد از جام ملتهای آسیا مطرح شده،بی تردید سفر احتمالی مارادونا به ایران نیر به این موضوع ربط داده خواهد شد اما رییس فدراسیون فوتبال تاکید کرد مارادونا برای مربیگری به ایران نمی آید:« سفر مارادونا به ایران ارتباطی با مربیگری تیم ملی ندارد.


او دوست دارد ایران را ببیند و قبلا هم ابراز علاقه کرده بود که با آقای احمدی نژاد ملاقات کند. ماهیچ تصمیمی برای مذاکره با او جهت مربگیری در تیم ملی نداریم و وی فقط برای دیدن ایران و آشنایی با فوتبال ما به کشورمان سفر می کند.»


کفاشیان درپاسخ به این سوال که آیا ممکن است تیم ایران به بهانه سفر مارادونا با تیم ملی آرژانتین بازی کند؟ جواب داد:« صحبت هایی دراین مورد شده اما هیچ چیز قطعی نیست. ممکن است در سال آینده یک بازی با تیم آرژانتین انجام دهیم ولی تا این لحظه هیچ توافقی انجام نشده است. به همین دلیل نمی توان گفت مارادونا کی به ایران می آید. قبل از این بازی یا بعد از این بازی. شاید هم بازی برگزار نشد ولی مارادونا قرار است به ایران سفر کند. رابطان ما قرار است موضوع را پیگیری کنند و هر وقت همه چیز نهایی شد زمان و برنامه های آن را اعلام می کنیم.»
 

خبرگزارى ایلنا
شنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۹

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 597
  • ۱۷ آبا ۸۹
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.