مارادونا: تیم ملی فوتبال انگلیس بازی های خوبی را در آلمان ارائه خواهد کرد

مارادونا: تیم ملی فوتبال انگلیس بازی های خوبی را در آلمان ارائه خواهد کرد


خبرگزاری فارس: بازیکن سابق تیم ملی آرژانتین مدعی است که تیم ملی انگلیس در جام جهانی ۲۰۰۶ شانس زیادی برای کسب عنوان قهرمانی دارد.


به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت اسکای اسپرتس،‌ دیگو آرماندو مارادونا معتقد است که تیم ملی انگلیس در جام جهانی ۲۰۰۶ از مدعیان اصلی قهرمانی خواهد بود.
مارادونا در این خصوص تصریح کرد: انگلیس فعلی نسبت به دوره های گذشته بسیار متفاوت است. با توجه به حضور ستاره های متعدد، بازی های خوبی را در جام جهانی ۲۰۰۶ ارائه خواهد کرد.
وی راجع به مهاجم انگلیس اظهار داشت: رونی از جمله بهترین مهاجمان دنیا است. وی با رفع مشکل مصدومیت می تواند بازی های خوبی را در آلمان به نمایش بگذارد.
مارادونا ادامه داد: بازیکنان انگلیسی نسبت به بازیکنان تیم های ملی دیگر با صداقت بیشتری بازی می کنند. در واقع به خوبی می توان انگیزه بالایشان را مشاهده کرد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 23
  • ۱۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.