مار گرسنه خودش را ‌خورد!

در گزارش یکی از روزنامه‌های انگلیسی آمده است که در یک رویداد عجیب یک مار از شدت گرسنگی دم خود را بلعید. «رینولندز» صاحب این مار در مصاحبه‌ای با روزنامه‌های چاپ انگلستان، افزود: روز گذشته مشاهده کردم که مارم در کمال تعجب دم خودش را به دهان گرفته و می‌بلعد ، من هم سریعا با اورژانس حیوانات تماس گرفته و موضوع را گزارش دادم. وی خاطر نشان کرد: ماموران اورژانس بلافاصله به منزل من آمده و مارم را به مرکز مراقبت از حیوانات در «فی گیت» منتقل کردند تا دم را از دهان مار خارج کنند. در گزارش رسانه‌های این کشور نیز آمده است که این مار از شدت گرسنگی اقدام به خوردن دم خود کرده است، چرا که گمان می‌کرد، دمش یک شکار است. همچنین پزشکان مرکز دامپزشکی منطقه «فی گیت» با انجام این عمل جراحی کوچک دم‌ مار را از دهانش بیرون کشیدند، البته به عقیده پزشکان این مرکز، اگر این مار را به موقع به مرکز منتقل نشده بود، دمش را هضم کرده بود و در نهایت می‌مرد. این مار که از نوع «سلطان مار» است، بومی قاره آمریکا است. اما اکثرا به عنوان حیوان خانگی در اروپا به فروش می‌رسد. این مارها سمی و زهرآگینی نیستند، اما به دلیل این که توانایی شکار و کشتن مارهای سمی را دارند، در حیات وحش مشهورند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

  1. mar goresna khodash ra khord!