مانی رهنما به شادمهر عقیلی نه گفت!

 لس آنجلسی ها مانی رهنما را به سوی خود می خوانند.

به گزارش خبرنگار موسیقی آریا، گروهی از هنرمندان خارج از کشور بارها و بارها از مانی رهنما دعوت کرده اند که به آنها بپیوندد و در آن طرف آبها به فعالیت های موسیقی خود ادامه دهد، اما در جواب شادمهر عقیلی و منوچهر خوش زبان عدم رضایت خود را اعلام کرده و دلیل دوری خود را از فضای موسیقی حفظ سبک خاص خودش عنوان کرده است.


رهنما مدتی است که از دنیای موسیقی کناره گرفته است. او سه آلبوم آماده انتشار دارد که دلیل عرضه نکردن آنها را برخورد بد تهیه کنندگان و شرایط بازار می داند. او نمی خواهد به حال و هوای تجاری موسیقی غربی نزدیک شود اما از اوضاع نابسامان موسیقی پاپ امروزی به شدت گلایه دارد.


او چندی پیش از مسئولین خواست که چهارچوبی را برای این نوع موسیقی مشخص کنند تا کسانی که در این عرصه فعالیت می کنند به جای خواندن خطوط ساده ای که امروزه در میان خوانندگان باب شده به اشعاری پرمحتوا روی آورند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

 • فایل دانلودر
 • ۱
 • 69
 • ۱۷ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.

 1. سامان :
  ۲۶ شهر ۹۱

  دمت گرم مانی عزیزم
  خیلی مردی به مولا
  یه دونه ای