مایکروسافت اولین کاندید نسخه‌ی آزمایشی اینترنت اکسپلورر ۷ را عرضه کرد

شرکت مایکروسافت جدیدترین نسخه‌ی آزمایشی اینترنت اکسپلورر ۷ را در قالب اولین کاندید ارایه شده عرضه کرد.


به گزارش سرویس فن‌آوری اطلاعات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مایکروسافت اعلام کرد: کاندید اینترنت اکسپلورر ۷ – مرحله‌ی میان نسخه‌ی آزمایشی و نسخه‌ی نهایی -، نسبت به نسخه‌ی پیشین آن تغییرات میانجی جدید یا کاربردهای بیشتری ندارد؛ بلکه هدف اولیه در عرضه‌ی آن از میان بردن حفره‌های امنیتی همراه با عملکرد بهتر، سازگاری و ارتقای امنیتی بیشتر است.


این نسخه‌ی آزمایشی اینترنت اکسپلورر ۷ به زبان‌های اسپانیایی و فرانسوی قابل اجراست؛ هر چند نسخه‌ی نهایی آن به تمامی ‌زبان‌های حمایت شده در ویندوز قابل اجراست.


مایکروسافت همچنین اعلام کرد: با توجه به بازخورد و نتایج گزارش کاربران در خصوص برطرف شدن حفره‌های امنیتی، درباره‌ی عرضه‌ی نسخه‌ی دیگر کاندید اکسپلورر ۷ تصمیم‌گیری خواهد شد.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 7
  • ۰۴ شهر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.