“مایکروسافت” هفت وصله اصلاحی جدید منتشر کرد

شرکت “مایکروسافت” روز سه‌شنبه هفت وصله اصلاحی جدید برای ترمیم ‪۱۱‬ حفره امنیتی شناسایی شده در نرم‌افزارهای مختلف خود منتشر کرد.


به گزارش سایت اینترنتی “پی‌سی‌ورلد”، وصله‌های امنیتی جدید حفره‌های سیستم‌عامل “ویندوز”، مرورگر “اینترنت اکسپلورر”، نرم‌افزار “ویژوال استودیو” و نرم‌افزار “مدیا پلیر” شرکت “مایکروسافت” را ترمیم می‌کنند، اما این مجموعه اصلاحی جدید شامل وصله‌های اصلاحی دو حفره امنیتی که به تازگی در نرم‌افزار واژه پرداز “وورد”(‪ (Word‬شناسایی شده‌اند، نیست.


شرکت تولیدکننده نرم‌افزارهای ضد ویروس “مک‌آفی” در این هفته اعلام کرده بود یک کد مخرب اینترنتی از نوع “تروجان” و به نام ‪ PWS-Agent.g‬در اینترنت منتشر شده که از یکی از دو ایراد تازه شناسایی شده در “وورد” برای نفوذ به رایانه‌های کاربران و سرقت کلمات عبور مورد استفاده آنها بهره می‌گیرد.


شرکت “مایکروسافت” طبق برنامه گسترده امنیتی خود که از چند سال قبل در پیش گرفته، در دومین سه‌شنبه هر ماه وصله‌های اصلاحی برطرف‌کننده مشکلات امنیتی تازه‌شناسایی شده در محصولات نرم‌افزاری خود را منتشر می‌کند که مجموعه منتشر شده در روز سه شنبه(‪ ۱۲‬دسامبر) نیز در همین راستا بوده است.


مجموعه بعدی نرم‌افزارهای اصلاحی مایکروسافت که احتمالا شامل وصله اصلاحی نرم‌افزار “وورد” نیز خواهد بود در تاریخ نهم ژانویه منتشر خواهد شد.


وصله‌های اصلاحی جدید مایکروسافت در آدرس اینترنتی
‪ www.microsoft.com/security‬برای دانلود موجود است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 9
  • ۲۴ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.