مایکروسافت به زودی نوتیفیکیشن ‌های مرتبط با آپدیت به ویندوز ۱۰ را حذف خواهد نمود

پیام‌‌های اطلاع‌رسانی مرتبط با بروزرسانی به ویندوز ۱۰ برای بسیاری از کاربران آزار دهنده هستند. حال مایکروسافت اعلام کرده که به زودی این نوتیفیکیشن‌‌ها را حذف خواهد نمود. در ادامه مطلب با زومیت همراه باشید.

اطلاع رسانی ‌های مربوط به ارتقای به ویندوز ۱۰ به زودی حذف خواهند شد. مایکروسافت تصمیم گرفته تا پیام مرتبط با ارتقا ویندوز ۷ و ویندوز ۸.۱ به جدیدترین سیستم‌عامل خود را از تاریخ ۲۹ جولایی (۸ مرداد) حذف کند. همانطور که شاید اطلاع دارید مایکروسافت دیروز این خـبـر را تعیین نمود که امکان ارتقای رایگان به ویندوز ۱۰ را از تاریخ ۸ مرداد لغو خواهد نمود و به همین دلیل پیام مبتنی بر ارتقاء نسخه‌‌های‌ قبل سیستم عامل ‌های ویندوز به ویندوز ۱۰ از تاریخ یاد شده دیگر نمایش نخواهند یافت.

جزئیات این خـبـر هنوز به صورت کامل اعلام نشده اما همانطور که اشاره کردیم اپلیکیشن دریافت ویندوز ۱۰ و ارتقا آسان به این نسخه از سیستم عامل جدید ردموندی‌‌ها از تاریخ هشتم مرداد ماه غیر فعال و از سیستم کاربران حذف خواهد شد.

بنابر این کاربرانی که تا بهحال نسبت به ارتقا ویندوز ۷ یا ۸.۱ خود به ویندوز ۱۰ اقدام نکرده اند به زودی این امکان را دیگر در دسترس نخواهند داشت. البته اپلیکیشن‌‌های شخص ثالث هم اکنون هم توسط بسیاری از کاربران برای عدم نمایش نوتیفیکیشن‌‌های‌ یاد شده مورد استفاده قرار می‌ گیرند. همچنین مدیران سیستم‌‌ها می‌‌توانند فرآیند پردازشی این نوتیفیکیشن‌‌ها را در دستگاه‌‌های مرتبط با کسب و کار غیر فعال کنند. در هفته گذشته نیز یک پیام قابل توجه ارتقا به ویندوز ۱۰ در بخش اعلام وضعیت آب و هوا برای برخی از کاربران نمایان شد.

همانگونه که اشاره کردیم مایکروسافت تصمیم گرفته که از تاریخ هشتم مرداد ماه سال جاری امکان بروزرسانی رایگان به ویندوز ۱۰ را از دسترس خارج کند اما با وجود این تا تاریخ یاد شده زمان زیادی برای تغییر در این تصمیم وجود دارد. اگر قابلیت ارتقا رایگان به ویندوز ۱۰ همچنان ادامه یابد می‌‌توان انتظار داشت که پیام‌‌های اطلاع‌رسانی مرتبط با آن همچنان در سیستم‌عامل کاربران نمایش داده شود.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا با نمایش مکرر پیام‌‌های اطلاع‌رسانی ارتقا به ویندوز ۱۰ کاربران نسبت به انجام اینکار ترغیب خواهد شد؟

مطلب بالا در حوزه فن‌آوری اطلاعات و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۷ May 2016 | 8:00 am منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۱۷ ارد ۹۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.