متلاشى شدن یک باند فساد و فحشاء در گرگان

باند فساد و فحشاء در گرگان متلاشى ، تعدادى مرد و زن دستگیر و از این منزل وسایل مواد مخدر، سى دى غیر مجاز و ماهواره کشف شد.

به گزارش سرویس حوادث آریا به نقل از پایگاه اطلاع رسانى پلیس، در پى اطلاع واصله مبنى بر تشکیل خانه فساد در یکى از خیابانهاى گرگان ماموران اطلاعات این شهرستان تلاشهاى خود را جهت بررسى صحت و سقم موضوع و دستگیرى عوامل این باند آغاز کردند.پس از مدتها تحقیق و جستجو ماموران دریافتند زنى با فریب تعدادى از زنان و دختران اقدام به تشکیل خانه فساد کرده که با آگاهى مقامات قضایى در ساعت ۱۶ دیروز ماموران طى یک عملیات غافلگیرانه تعدادى مرد و زن را که در آن منزل بودند دستگیر کردند.دربازرسى از منزل مذکور آلات و ادوات مواد مخدر ، یک دستگاه ماهواره و تعدادى سى دى غیرمجاز کشف و ضبط شد .

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 101
  • ۱۵ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.