متهمان سرقت از دختران جوان عضو انجمن قوی ترین مردان نیستند

به دنبال خبر مربوط به دستگیری یکی از قوی ترین مردان ایران به اتهام سرقت از دختران جوان ، انجمن قوی ترین مردان ایران با ارسال جوابیه ای اعلام کرد: متهم دستگیر شده عضو این انجمن نیست.
در این جوابیه آمده است : انجمن قوی ترین مردان ایران تحت شماره ثبت ۱۱۷۷۴ به صورت یک تشکل NGO و سازمان مردم نهاد بوده و دارای نمایندگی سازمان بین المللی ورزشکاران قدرتی در آسیا و خاورمیانه است و در حال حاضر بیش از ۷۲کشور آسیایی را تحت پوشش خود دارد. شایان ذکر این که تمامی اعضای ورزشی این انجمن دارای کارت شناسایی انجمن با کد شناسایی و دارای تاریخ اعتبار هستند. لذا به اطلاع می رساند افراد دستگیر شده هیچ گونه وابستگی به این انجمن نداشته و ندارند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 16
  • ۲۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.