متهم سی‌دی جنجالی پس از دستگیری: شوهر “زن شبیه به هنرپیشه” بوده‌ام

 رییس پلیس امنیت تهران بزرگ از دستگیری متهم پرونده فیلم منتسب به یک بازیگر مقارن ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه روز پنج‌شنبه هفته گذشته در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) خبر داد.

پیش از این، خبرگزاری «انتخاب» خبر از دستگیری این متهم داده بود که بنا به دلایلی، این خبر توسط ناجا تکذیب شده بود.

به گزارش خبرگزاری «انتخاب» به نقل از ایسنا، سردار علیپور با اعلام این که متهم در حالی در فرودگاه امام خمینی (ره) دستگیر شد که از ارمنستان به تهران عزیمت کرده بود، افزود: این فرد حلقه مفقوده پرونده بود که با پیگیری‌های پلیس امنیت، مشخص شد در شهر «ایروان» ارمنستان مشغول به کار و تحصیل است.

وی افزود: بر خلاف برخی شایعات، متهم که دستیار یکی از کارگردانان معروف است به دوبی و سوئد فرار نکرده بود و تنها مقارن ۲۷ مهر ماه سال جاری، چند روز پس از انتشار سی‌دی در تهران به ارمنستان متواری شده بود که پس از دستگیری مدعی شد، در ارمنستان دانشجوست.

سردار علیپور خاطرنشان کرد: پیگیری این پرونده با هماهنگی سه دادستان صورت گرفت و تحقیقات پلیس جهت دستگیری فردی که فیلم را از یک محفل خصوصی به جامعه کشانده، همچنان ادامه دارد.

به گفته علیپور ، متهم در تحقیقات مدعی شده است با “زن شبیه به هنرپیشه” مطرح در این پرونده، محرمیت داشته است.

وی افزود: متهم هم اکنون در بازداشت قرار دارد و مشخص نیست که وی، خود، فیلم را در سطح جامعه منتشر کرده و یا شخص دیگری در توزیع این سی‌دی از منزلش نقش داشته است.

رییس پلیس امنیت تهران تاکید کرد: پلیس بین‌الملل در این جریان وارد عمل نشد، چرا که اطمینان داشتیم، پلیس امنیت خود، متهم را دستگیر خواهد کرد و تمامی مراحل پیگیری‌ منجر به دستگیری متهم توسط پلیس امنیت تهران بزرگ انجام شد.

به گفته وی، متهم ۲۵ ساله هم اکنون در بازداشت به سر می‌برد و هنوز با بازیگری که به ایفای نقش در این فیلم متهم بوده، مواجهه حضوری نشده است.

سردار علیپور با اشاره به این که این موضوع، واکنش افکار عمومی را به دنبال داشته است، خاطرنشان کرد: به همین دلیل باید از پراکنده‌گویی و گمانه‌زنی خود داری کرد.

رییس پلیس امنیت تهران بزرگ تاکید کرد: این پرونده تا یک یا دو روز آینده با اطلاعاتی که متهم دستگیر شده در اختیار پلیس قرار خواهد داد، تکمیل می‌شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 13
  • ۰۶ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.