مجتبی جباری در استقلال ماندگار شدپس از نشست با امیدوار رضایی و تاکید قلعه نویی؛

به گفته‌ی معاون اجرایی باشگاه استقلال، مجتبی جباری برای یک سال دیگر با استقلال تهران به توافق رسید.

هافبک تیم استقلال تهران که به دلیل اختلاف نظر با مدیران این باشگاه، طی روزهای گذشته اعلام کرده بود قصد جدایی از استقلال را دارد پس از نشست‌های متعدد با مدیران باشگاه در حضور رییس هیات مدیره‌ی استقلال متعهد شد که یک سال دیگر برای آبی‌پوشان بازی کند.


جباری روز دوشنبه پس از گفت‌وگو با امیدوار رضایی پذیرفت که یک سال دیگر در تیم استقلال تهران بازی کند.

ظاهرا اختلاف در چگونگی انعقاد قرارداد برای سال آینده برطرف شده است و جباری نیز چهارشنبه (فردا) با لباس شخصی در تمرینات این تیم حاضر خواهد شد.

به گفته‌ی علی امیری، معاون اجرایی باشگاه استقلال با توافق انجام شده این احتمال وجود دارد که قرارداد جباری برای یک سال دیگر نیز در هیات فوتبال تمدید شود.

گفتنی است؛ همچنین امیر قلعه‌نویی؛ مدیر فنی تیم فوتبال استقلال تهران نیز در گفت‌وگویی با مجتبی جباری از وی خواسته بود تا با تمدید قراردادش با این تیم از احتمال ایجاد هر گونه حاشیه‌ای جلوگیری کند و یک سال دیگر را برای استقلال تهران به میدان برود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 17
  • ۱۹ مرد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.