مجلس: نیروی انتظامی دیش های ماهواره را جمع آوری نکند!
غلامعلى حدادعادل رییس مجلس شوراى اسلامى از مسوولان نیروى انتظامى خواست مادام که طرح و لایحه‌اى را به تصویب نهایى نرسیده ، اقدامات خود را مبتنى براین طرحها و لوایح نکنند.حدادعادل این مطالب را در پاسخ به تذکر آیین نامه سعید ابوطالب نماینده تهران مبنى بر برخورد نیروى انتظامى جهت جمع آورى دیش‌هاى ماهواره پیش از تصویب طرح مربوط در مجلس شوراى اسلامى ، بیان کرد.ابوطالب با اشاره به تذکر چندى پیش هوشنگ حمیدى نماینده سنندج مبنى بر جمع آورى دیش‌هاى ماهواره از سوى نیروى انتظامى به بهانه مطرح شدن طرح ماهواره در مجلس ، خطاب به حدادعادل گفت : اگر شما به ناجا تذکر مى دهید امروز شاهد برخورد در استانهاى دیگر نبودیم .ابوطالب تصریح کرد: نیروى انتظامى قانون سال ‪ ۷۲را عمل نکرده ، حالا یادش آمده پیشاپیش طرح تصویب نشده مجلس را اجرا مى‌کند.وى اضافه کرد: نیروى انتظامى در شیراز به بهانه طرح مجلس ، دیش‌هاى ماهواره را جمع آورى مى‌کند ، درحالیکه روح این طرح ، مخالف این برخوردهاست.


خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 22
  • ۲۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.