مجله صهیونیستى “جینز” فاش کرد؛ اسراییل ۲۰۰ کلاهک هسته اى در اختیار دارد
مجله صهیونیستى “جینز” متخصص در امور نظامى به نقل از کارشناسان هسته اى فاش کرد که رژیم صهیونیستى ۲۰۰ کلاهک هسته اى در اختیار دارد.


به گزارش سرویس بین الملل آریا، کارشناسان هسته اى این رژیم اعتراف کرده اند که برخى از این کلاهک ها را مى توان با موشکهاى زمین به زمین “اریحا” نیز شلیک کرد.


این مجله مدعى شد که تصاویر دریافتى از ماهوارها از یک پایگاه در روستایى به نام زخاریا نشان مى دهد که در این پایگاه سکوهاى پرتاب موشک اریحا وجود دارد و نزدیک به ۵۰ فروند موشک در این پایگاه نگهدارى مى شود.


پایگاه اینترنتى یدیعوت احارنوت در تحلیل پیرامون انتشار این خبر نوشت: این گونه اخبار در شرایطى منتشر مى شود که اشتباه لفظى ایهود اولمرت در مورد دارابودن اسراییل به سلاح هسته اى طوفانى را در این رژیم بپا کرده است.


خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 14
  • ۲۴ آذر ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.