“مجید مجیدی” به همراه سینماگران برجسته جهان از پکن فیلم می‌سازند

“مجید مجیدی” کارگردان سینمای ایران به همراه چهار کارگردان برجسته سینمای جهان برای ساخت فیلمی از پکن پایتخت چین ، انتخاب شدند.


به گزارش روز شنبه اداره سمعی و بصری و امور هنر سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی ، این برنامه توسط شهرداری پکن و به منظور معرفی پایتخت تاریخی چین در آستانه بازیهای المپیک ‪ ۲۰۰۸‬پکن انجام می‌گیرد.


پنج فیلمساز مطرح جهان هر یک از نگاه دوربین خویش ، فیلمی به مدت ‪۵‬ دقیقه ازاین شهر می‌سازند.


کمیته انتخاب کارگردانان این طرح در دعوتنامه خود از مجیدی به عنوان کارگردانی فوق‌العاده که بر اساس کیفیت عالی آثارش در ارتقای سطح سینما نقش مهمی داشته،نام برده و اظهار امیدواری کرده است که فیلم وی بتواند به مردم دنیا برای شناخت بهتر از پکن و آماده ‌سازی برای بازی‌های المپیک ‪ ۲۰۰۸‬کمک کند.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 20
  • ۲۵ ارد ۸۵
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.