محبوب‌ترین‌های هالیوود از نگاه مخاطبان انتخاب شدند

مراسم انتخاب محبوب‌ترین‌های هالیوود در سال ۲۰۰۶ به انتخاب علاقه‌مندان به سینما مردم برگزار شد که در پایان فیلم «دزدان کارائیب» عنوان بهترین فیلم از نگاه مخاطبان را بدست آورد.


به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، علاقه‌مندان به سینما در آمریکا طی یک نظرسنجی محبوب‌ترین نقش‌آفرینان هالیوود را انتخاب کردند.


به گزارش بی.بی.سی، در پایان این مراسم، «جانی دپ» به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد انتخاب شد. عنوان بهترین فیلم کمدی سال به «کلیک» رسید و فیلم «خودروها» نیز توانست جایزه بهترین فیلم انیمیشن را بدست آورد. «جنیفر آنیستون» برای بازی در فیلم کمدی عاشقانه «جدایی» به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن انتخاب شد.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.