محرومیت‌های قرمزپوشان بخشیده نشد، جریمه‌ی نقدی سپاهان بیشتر شد

رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در رابطه با تیم‌های پیروزی و سپاهان اعلام شد.
به گزارش ایسنا، به دنبال درخواست تجدید نظر خواهی باشگاه‌های فولاد مبارکه سپاهان و پیروزی نسبت به رای مورخ ۲۰ خرداد ۸۷ کمیته‌ی استیناف فدراسیون فوتبال تشکیل جلسه داد.کمیته استیناف، حکم کمیته انضباطی در خصوص محرومیت‌های‌ تیم های پرسپولیس و سپاهان را تایید کرد و همچنین ۵ میلیون تومان دیگر بر جریمه‌ی نقدی سپاهان اضافه کرد.۱- حکم پیروزی دائر بر محرومیت دو جلسه‌ای از انجام بازی بدون تماشاگر و پرداخت ۲۰ میلیون تومان جریمه تایید و به قوت خود باقی است.۲- حکم مسعود زارعی بازیکن پیروزی دائر بر محرومیت از بازی به تعداد ۳ جلسه وپرداخت ۱ میلیون تومان جریمه تایید و به قوت خود باقی است.۳- حکم باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مبنی بر پرداخت جریمه ۵ میلیون تومانی نقض و تبدیل به پرداخت ۱۰ میلیون تومان شد.بدین ترتیب دیدار تیم‌ پیروزی با تیم‌های پاس همدان و ذوب آهن بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

  • فایل دانلودر
  • هیچ
  • 18
  • ۱۸ مرد ۸۷
فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.