مخالفت منتقدانه با سام ریمی

به گزارش جام جم آنلاین، منتقدان سینمایی می گویند ریمی متخصص ساخت فیلم های اکشن و حادثه ای است و نمی تواند یک درام اجتماعی و سیاسی را به شکل خوبی کارگردانی کند. اشاره آن ها به ساخت فیلم هایی مثل سه گانه «مرد عنکبوتی» توسط اوست.

«یک پیغام بر» محصول سال ۲۰۱۰ سینمای فرانسه است، که توسط ژاک آدیار کارگردانی شد. این فیلم در کنار قروش بسیار بالا در سینماهای فرانسه و قاره اروپا، با تحسین فراوان منتقدان روبرو شد. داستان فیلم در باره وضعیت مهاجران مسلمان و عرب به فرانسه، برای یک آینده بهتر است. طاهر رجیم بازیگر مشهور عرب در این فیلم در نقش یک نوجوان فرانسوی عرب تبار بازی کرد که به شش سال زندان محکوم و در آن جا با مشکلات و مسائلی روبرو می‌شود.

در حالی که دنیس لهان در حال آماده کردن فیلم نامه نسخه انگلیسی زبان «یک پیغام بر» است، شرکت سونی تهیه کننده آن هنوز واکنشی به انتقاد منتقدان به کارگردانی سام ریمی نشان نداده است.

مطلب بالا در حوزه سینما و تلویزیون و در این آدرس اینترنتی در تاریخ ۲۶ January 2016 | 6:16 pm منتشر شده و گروه اینترنتی فایل دانلودر آن را بازنشر کرده است.

خرید یخچال دست دوم برای نیازمندان
-------------------------------------------
ثبت آگهی رایگان خرید و فروش موبایل
-------------------------------------------

راستی! برای دریافت مطالب وردپرسی در کانال تلگرام فایل دانلودر عضو شوید.

فایل دانلودر
این سایت حاصل ترکیب چند وبگاه مختلفه! سایت گنجینه، خبرینه و ایرونیا با هم ادغام شدن و فایل دانلودر رو تشکیل دادن! بیش از 16 هزار مطلب تو زمینه‌های گوناگون و متنوع؛ از سرگرمی و تفریحی بگیرید تا محصولات دانلودشدنی و قالب و افزونه وردپرس و اسکریپت و مطالب آموزشی و...

با ثبت نام تو خبرنامه فایل دانلودر، هر رو مطالب ما رو تو ایمیل‌تون دریافت کنید.

توجه: پس از ثبت ایمیل حتما وارد اینباکس ایمیل خود شده و روی لینک فعالسازی در ایمیلی که از طرف ما ارسال شده کلیک کنید(راستی ما اسپم ارسال نخواهیم کرد).

پیشنهاد ما

در حال حاضر امکان ارسال نظر وجود نداره.